Freetime foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lockerz.com - Tasuta asjad.

2 posters

Go down

Lockerz.com - Tasuta asjad. Empty Lockerz.com - Tasuta asjad.

Postitamine by parad1ze Esm 12 Okt 2009, 14:14

Leidsin sellise asja nagu Lockerz.com

1.Mis on Lockerz: Lockerz on ainult-kutsetega leht, kus saab koguda puntke

2.Mille eest ma saan punkte: Punkte saab nt. sisselogimise ja nt. päevase küsimuse vastamise eest. See ei võta päevas sul minutitki.

3.Mida saab punktide eest: Erinevaid asju: nt. Mälupulgad, käekotid, roller, Ipodid, mängukonsoolid ntx ps3, läpakad ja palju muud.

4.Kas see on kõik üks suur pettus: Ei, sest Lockerz on ametlik firma ja loodud ühe USA suurima meediakompanii poolt.


5.Miks just see "tasuta-nänni-koht": See ei võta üle minutigi sul aega päevas.

6.Kuidas nad saavad asju TASUTA ära anda, tundub liiga hea ju: Tegelikult nad ei annagi neid tasuta, sest kuna nii paljud inimesed külastavad nende saiti, siis nemad teenivad tegelikult selle pealt roppu raha ja need kingid mis inimestele ära annavad on ainult peenraha eest, niiet neil sind üle lasta ei ole mõtet.

7.Kuidas ma sinna liituda saan: Hetkel on liitumine kutsete alusel ja pead kellegi käesti kutset küsima, igal inimesel on 20 kutset ja kui need täis saab, hakkab ta saama topelt punkte jne.

8.Kas asjad saadetakse mulle tasuta: USA piires jah, aga Euroopasse saatmine maksab lisaks 20punkti, mis pole palju tegelikult.

9.KÕIK KES TAHAVAD LIITUDA SAATKE MULLE PM OMA EMAILIGA!!!

Näiteks 60puntki eest(seal sees saatmine) saab 2 gigase mälupulga.

Asi töötab, sõber tellis päikeseprillid ja ei kulund nädalgi, kui need olid tal ees

parad1ze

Postituste arv : 1
Rep : 0
Registration date : 12/10/2009

Tagasi üles Go down

Lockerz.com - Tasuta asjad. Empty Re: Lockerz.com - Tasuta asjad.

Postitamine by Keased Kolm 21 Okt 2009, 15:22

Tasuta invite saab http://onneotsijad.byethost16.com/lockerz/

Keased

Postituste arv : 1
Rep : 0
Registration date : 21/10/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele