Lelle Alternatiiv 2011 08-10.07.11

Go down

Lelle Alternatiiv 2011 08-10.07.11 Empty Lelle Alternatiiv 2011 08-10.07.11

Postitamine by Lellealt on Kolm 20 Apr 2011, 10:46

„Kuuldused minu surmast on liialdatud,“ teatab Lelle Alternatiiv.

Kesksuvel, 8.-10. juulini toimub Lelles Raplamaal Lelle Alternatiiv 2011.
Juba kaheksandat korda toimuval Alternatiivil rokib mitukümmend bändi Eestist ja välismaalt kauni Imsi mäe ja järve ümbruses reede õhtust pühapäeva hommikuni välja.

Oled lembelaulik või kuulud kõige karmimat punki vilelevasse kollektiivi, vahet pole- meie uksed on sinu jaoks valla! Tule registreeri end Eesti alternatiivmuusika lipulaevaks olevale festivalile meie kodulehel www.lellealternatiiv.ee. Uuendusena ootame sel aastal ka muu valdkonna artiste- luuletajaid, jutuvestjaid, kunstnikke jne.

Bändide registreerimine kestab 8. maini. Selleks ajaks registreerunuid saavad kõik huvilised meie kodulehe kaudu hinnata-arvustada. Põnevamad ja enim kiidusõnu pälvinud esinejad saavad esinemiskutse suvisele Alternatiivile.

Eelnevad seitse Lelle Alternatiivi on saanud võimalikuks vaid tänu vabatahtlike tänuväärsele panusele. Kuna tegemist on mittetulundusliku üritusega, vajame me teie abikäsi ka uue festivali õnnestumiseks. Oma panuse andmiseks tuleks end meie kodulehel registreerida. Täpsemalt vabatahtlike tööst saab lugeda www.lellealternatiiv.ee

Lelle Alternatiividel on üles astunud viimaste aastate jooksul üle paarisaja ansambli Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Rootsist ning abiks olnud üle 200 vabatahtliku.

Kohtumiseni Lelles!

Lellealt
Algaja postitaja
Algaja postitaja

Postituste arv : 13
Rep : 0
Registration date : 19/02/2008

Tagasi üles Go down

Lelle Alternatiiv 2011 08-10.07.11 Empty Re: Lelle Alternatiiv 2011 08-10.07.11

Postitamine by Lellealt on Nelj 05 Mai 2011, 15:14

Lelle Alternatiiv 2011 jääb ära

Tuleb kurbusega teatada, et 8.-10.juulil toimuma pidanud Lelle Alternatiiv jääb sel aastal läbi viimata. Kui mõne aja eest rõõmustasime, et kuuldused festivali surmast on liialdatud, siis nüüd tuleb tõdeda vastupidist...
Tegemist on üritusega, mida on aastaid läbi viidud erinevate fondide ja toetajate kaasabil. Sel aastal jäi ressurssi liiga väheks, et Alternatiiv tuntud headuses toimuda saaks. Festivali korraldajad olid valiku ees, kas lasta ürituse taseme latti alla või jätta festival ära. Valik langes viimase kasuks.
Samas ei tähenda see siiski, et Lelle Alternatiiv oleks jäädavalt kadunud, vaid ära jääb käesoleva aasta festival. Hoidke aga kõrvad-silmad 2012. aasta osas lahti!
Bändid, kes end üritusele registreerisid, on jätkuvalt meie kodukal näha ja kuulata, nagu ka 2010.aasta artistid. Nii et kodulehe kaudu on võimalik veidikenegi Alternatiivi õhku nuusutada.
Korraldustiim tänab kõiki registreerunud artiste, abilisi ja koostööpartnereid.
Kohtume tulevikus!

Lelle Alternatiividel on viimaste aastate jooksul üles astunud üle paarisaja ansambli Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Rootsist ning abiks olnud üle 200 vabatahtliku.
Lelle Alternatiiv sai alguse aastal 2004, kui Lelle noormeeste bänd KukeProtest otsis esinemisväljundit. Kuna esinemiskohti ei leitud, korraldati ise festival.

Lelle Alternatiivi meeskond


Lellealt
Algaja postitaja
Algaja postitaja

Postituste arv : 13
Rep : 0
Registration date : 19/02/2008

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele