Lelle Alternatiiv '08 bändide ja abiliste registreerimine

Go down

Lelle Alternatiiv '08 bändide ja abiliste registreerimine Empty Lelle Alternatiiv '08 bändide ja abiliste registreerimine

Postitamine by Lellealt on Teis 19 Veeb 2008, 12:35

Lelle Alternatiiv- mis see veel on? Kui Sa ise sellest veel kuulnud ei ole, siis kindlasti leidub Sinu sõprusringkonnas keegi, kes on. Aga pole viga, kui ei ole- alljärgnev annab Sulle hea ülevaate.

Üritusele Lelle Alternatiiv pandi alus aastal 2003, seega on käesolev juba viies. Ja arvestades, millise hoole ja pühendumusega seda korraldatakse, pole ka midagi imestada. Vähe sellest- iga aasta on ettevõtmine suuremaks kasvanud. Kui alustati kohalikus kultuurimajas ühe õhtuga, siis nüüd toimub see vabas õhus. Looduskauni Imsi mäe ning järve ääres, mille asukoht on võimalik täpsemalt tuvastada kodulehekülje (vt allpool) kaudu. Ja pidu kestab kaks päeva-ööd.

Festival on ainulaadne nii oma lihtsuse kui soojuse poolest. Aga paistab silma ka sooviga midagi head korda saata. Alternatiiv ei ole kasumi peal välja, vaid toetab ise kohalikku kultuurielu. Nelja Lelle noormehe poolt veetud üritus annab võimaluse ennast näidata nii noortel bändidel kui ka vanadel tegijatel ning pakub meeldiva ja unustamatu elamuse külalisele.

Lelle Alternatiiv 2008 toimub südasuvel, 4. ja 5. juulil. Seega on just paras hetk see aeg enda kalendris broneerida. Ootame esinema 35 bändi Eestist. Samas jätkub ka tore traditsioon kutsuda külalisi kaugemalt. Oma võimaluse siinkandi rahva südamesse jälje jätmiseks saavad 5 bändi välismaalt. On põhjust eeldada, et lisaks esinejatele saabub piiri tagant ka publikut.

Tundub põnev? Lisainfot saab aadressilt www.lellealternatiiv.ee

Arvad, et just Sinu bänd peaks sellel meeleolukal üritusel üles astuma? Miks mitte. See võimalus on täiesti olemas. Ja ma olen üsna veendunud, et seda sammu ei tule kahetseda. Selleks tuleb end registreerida siin!

Lisaks on ürituse sujuva toimumise juures kaasa aidanud inimesed, kelle töö on olnud väga tänuväärne. Need on vabatahtlikud abilised. Kes aitab piletite müügiga, kes teeb midagi muud. Täpsem info on kodulehel. Kui arvad, et just Sina oled valmis abikäe osutama, siis registreerida saad end siit.

Kohtume suvel Lelles

Lellealt
Algaja postitaja
Algaja postitaja

Postituste arv : 13
Rep : 0
Registration date : 19/02/2008

Tagasi üles Go down

Lelle Alternatiiv '08 bändide ja abiliste registreerimine Empty Lelle Alternatiiv '08 reganud bändide hindamine

Postitamine by Lellealt on Kolm 07 Mai 2008, 14:04

Sulle ei meeldi, kui sinu eest otsustatakse? Oled mõnel kontserdil tundnud, et sina ise oleksid suutnud parema esinejatekava kokku panna? Selge. Nüüd on sul endal võimalus oma sõna sekka öelda ja sellega otsustusprotsessis kaasa lüüa.

Kolme kuu jooksul registreerus Lelle Alternatiivile esinema 127 ansamblit Eestist, Leedust, Lätist, Rootsist ja Soomest. Festival ise toimub 4.-5. juulil Raplamaal, Lelles, Imsi järve ääres ja kestab 32 tundi jutti! Üles seatakse 2 kõrvuti asuvat lava, kuhu pääseb esinema 60 bändi.

Mis bändid seal üles astuvad? Nüüd on just sinu võimalus otsustada! Sina aitad määrata, kes pääseb esinema, kes mitte. Hindamine toimub Lelle Alternatiivi kodulehel kuni 15. maini. Mine vaata bändid üle ja anna oma hääl siit!

Mati

Lellealt
Algaja postitaja
Algaja postitaja

Postituste arv : 13
Rep : 0
Registration date : 19/02/2008

Tagasi üles Go down

Lelle Alternatiiv '08 bändide ja abiliste registreerimine Empty Re: Lelle Alternatiiv '08 bändide ja abiliste registreerimine

Postitamine by Lellealt on Teis 10 Juun 2008, 21:12

Selgunud on 4.-5. juulil toimuva Lelle Alternatiivi '08 esinejad. Viiendat korda Raplamaal Lelles toimuval muusikafestivalile avaldas soovi esineda 127 bändi, kellest esinema valiti 60 ansamblit baltikumist ja skandinaaviast.

Lelle Alternatiiv on omanäoline muusikafestival, kuna nii esinejad kui ka korraldajad ei lähtu omakasust, vaid pigem soovist nautida mõnusat muusikat ja seda vabas looduses mõnusa seltskonna keskel. Tulevikus nagu ka täna on festival rahvusvahelise publiku ja rahvusvaheliste esinejatega. Läbivaks teemaks on rockmuusika ja ühendavaks elemendiks vaba olemine.

Eesti mastaabis on erakordne ka piletihind. 100 krooni eest saab publik nautida muusikat 32 tundi ühtejärge. Madalal on hoitud hinnad ka toitlustuse- ja lahjade alkohoolsete jookide puhul. Seda eesmärgil, et iga külastaja tunneks end vabalt ja naudiks enda ümber toimuvat. Lelle Alternatiiv on mõttelaadilt hipilik ja vaba - muusikutele ja külastajatele ehe ja vahetu kahepäevane rock'n'rolli küla

Festivali korraldav meeskond on oma asja ajanud juba 5 aastat ja üritusest saadud tuludega on aidatud ehitada Lelle korvpalliplatsi ning kultuurimaja.

Lelle Alternatiiv’08 üles astuvad ansamblid (esinemisjärjekorras) on:

Varuväljapääs, Crashdaf, ÄSS, Conflict OK!, zeromantic, KukeProtest, Börte, The Briefing (LV), Aides, Mike (SE), Cookies, Spido, Soul Seduction (SE), Giuseppe Perverdi Big Band, SideMind (LV), SIck Ofz Sorrow, T69, Punkentsefaliit, Capital Delusion, LIHA, Reside 72, Pervertum Debile, Smells Good, B.A.G., Creative-Z, The Lost Highway, Miip, Scansi, John Stuart Mill, die moritz, Lemb, Mikk ja Marko, Thursday 12th (LV), Dr. Hell Hambaravi, Adjusted (SE), CraptastiC, CROWD (LV), The Filler, Veebruar, sthlmsyndrome (SE), Godot Ootab, Milena (LV), Blueprint (LV), Ken Marquess & The Monarchists, Full House (LV), EATING PEBBLE (SE), Horse (FI), Dunghill, Moondust (LT), Ketaspidur, Steel Scream, Dirty Diana (alias Pornostation Slit)..., Override (FI), Screampiece (LV), Mullets n' Bullets (FI), Pööloy Gläänz, Gina (FI), Mojo Swing (FI), Defrage, Püha Kõblas.

Täpsem info kodulehel http://www.lellealternatiiv.ee

Lellealt
Algaja postitaja
Algaja postitaja

Postituste arv : 13
Rep : 0
Registration date : 19/02/2008

Tagasi üles Go down

Lelle Alternatiiv '08 bändide ja abiliste registreerimine Empty Re: Lelle Alternatiiv '08 bändide ja abiliste registreerimine

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele